Maslak 1453

İstanbul, Türkiye

İstmarina Residence AVM

İstanbul, Türkiye

Canpark AVM

İstanbul, Türkiye

Taraz AVM

Kazakistan

Televizyon Kulesi

Aşkabad, Türkmenistan

Kale Kilit Fabrika Binası

İstanbul, Türkiye

Bursagaz Ofis Binası

Bursa, Türkiye

Mandarin Oriental Otel 7*

Bodrum, Türkiye

Olimpa AVM

İstanbul, Türkiye

President Hotel

Belarus

Aydın Üniversitesi Medical Park Hastanesi

İstanbul, Türkiye

Symbol İstanbul

İstanbul, Türkiye

Babillion Tower

Batumi, Gürcistan

Proje Hizmetleri

Konut, hastane, alışveriş merkezi, ofis, vb. binalarda mekanik tesisat proje hizmetleri için profesyonel çözümlerin, konfor ve ekonomik kriterlere uygun olarak tasarlanmaktadır.

Güçlü Organizasyon

Büyük projelere hizmet vermek, güçlü ve dinamik takım ruhu ile sağlanabilir. ABC Proje’nin güçlü ekibi, özel projelerinize kalite ve güvence katacaktır.

Zamanında Teslim

Mekanik tesisat proje hizmetlerinin mimari, statik ve elektrik proje grupları ile koordinasyonu sağlayarak kaliteli ve zamanında teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Revit MEP 3D

3 Boyutlu Revit MEP 3D programını kullanarak uygulama nitelikli projeler üretmek ve program çıktısı sağlanarak doğru metrajların yapılarak, proje bütçelerinin net olarak iş başında ortaya çıkması sağlanmaktadır.

250 +

DEV PROJE

10 +

MÜŞAVİRLİK HİZMETİ

10 +

KONTROLLÜK HİZMETİ

5 +

REVİT MEP

Mekanik Tesisat Proje Hizmetleri

Sıhhi Tesisat Projeleri, Isıtma Tesisatı Projeleri, Soğutma Tesisatı Projeleri, Havalandırma, Tesisatı Projeleri, Yangın ve Sprinkler Tesisatı Projeleri, Duman Tahliye Ve Basınçlandıra Tesisatı Projeleri, Yağmur Suyu Deşarj Projeleri, Isı Yalıtım Raporu Hazırlanması, Mekanik Tesisat, Otomasyon Sistemi Projeleri, İhale Dosyası Ve Keşif Dosyası Hazırlanması.

Müşavirlik ve Danışmanlık

Her hafta genel toplantı günü saha ziyaretlerinin yapılması,toplantılara katılınması ve gerekli kontrol ve çalışmaların yapılması,
Projesine ve tekniğine uygun olarak saha imalatının yapılmasına yön vermek. İşverenin kendi bünyesinde bulunacak saha mühendisine,mutahit firmanın yapması gerekli olan imalat ataçmanlarının hazırlanmasını sağlamaya yönelik gerekli bilgiyi verip,tarafımızca ataçman uygunluğunun takibinin sağlanması ve benzeri hizmetler.

Autodesk Revit MEP 3D

Autocad programının dışında, Autocad MEP ve Autodesk REVIT MAP programlarını etkin olarak kullanabilen tasarım departmanımız, klasik yöntemlere nazaran çok daha kısa sürede ve çok daha görsel ihtiva eden projeler hazırlamaktadır. Üç boyutlu çizim tekniklerinin etkinliği, hazırlanan projelerin diğer disiplinlerle de kolayca koordine edilmesine imkan sağlamakta ve uygulama safhasında karşılaşılabilecek sorunları önceden giderme imkanı sağlamaktadır.

İşveren gruplarımız ve mimari proje gruplarımız için projelerimizde değer yaratmak, beklentilerine uygun bütçede, işletmesi kolay sistemleri kurgulayarak çevreye uyumlu, sürdürülebilir projeler üretmek görevimizdir.
Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü topluluğumuz’a çekmek ve birlikte çalışmak, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; etkinliklerini artırmak, gelişmelerine olanak tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, topluluğumuzun kuşaklar boyu başarısını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.
Müşterilerimizle ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez; aksine hizmetlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti, standart hale gelmiş olup işin daha kaynağında müşteriye yönelik olmanın esası olarak “Toplam Kalite İlkemizi” ön plana çıkaran politikamızı şekillendirmektedir.
ABC Proje “sürdürülebilirlik” yaklaşımını ana iş faaliyetlerine entegre etmektedir. Yeni vizyonu doğrultusunda belirlenmiş ana iş hedefleri, sürdürülebilirliğin ekonomik, çevresel ve sosyal boyutlardaki üç yönünü temsil etmektedir.
Aday havuzundan uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilir. İnsan Kaynakları tarafından yapılan ön görüşme sonrasında olumlu bulunan adaylarla ortak değerleri ve yetkinlikleri sorgulamak amacıyla İnsan Kaynakları ve ilgili bölüm yöneticisi ikinci bir görüşme gerçekleştirir.