Kurumsal

Abc Mekanik Proje Tes. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti.

ABC Mekanik Proje

Bina yapılarında mekanik tesisat sistemleri (HVAC) projelendirme amacıyla 2005 yılında kurulmuştur. Bina kapalı inşaat alanı tek seferde 1.700.000 m2 (Maslak 1453) olmak üzere, günümüze kadar toplam 6.500.000 m2 ve üzerinde Residence, Konut, Otel, Ofis, Alış-Veriş Merkezi, Hastane ve Fabrika gibi farklı yapılarda Proje-Dizayn hizmetleri hazırlamış olup, bu alanlardaki çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yeniliğin ve değişimin, proje hizmetlerindeki mutlak önemini kavramış olan firma, sektördeki teknik gelişmeleri ve yenilikleri, gününde izlemek konusundaki duyarlılığını sürekli canlı tutmuş, bu amaçla da HVAC alanındaki saygın ve know-how üreten kuruluşlara üye olarak yeni ve teknik bilgi kaynaklarına doğrudan ulaşma olanağı bulmuştur.

Yaptığı ve yapacağı uygulama projelerinde, teknolojinin yanı sıra, mimari ana temaya uygunluk, düşük işletme ve ön yatırım maliyeti, yüksek verimlilik, çevre ve doğa şartlarına uygunluk gibi dizayn kavramının ana kriterlerini temel prensipleri olarak belirlemiştir.

ABC Mekanik Proje firması olarak,beraber çalışmış olduğumuz proje ve dizayn grupları ile bina konseptine uygun çözümler üreterek ,sahada ortaya çıkabilecek uyumsuzlukları önceden görerek kısa sürelerde çok sayıda proje hedeflemeyi değil, doğru sistem seçimlerini,zamanında proje tesliminin sağlanması ve saha uygulama projeleri hedeflemektedir.

 

En İyisi İçin Çalışıyoruz

5'in Üstünde Revit MEP
10'un Üstünde Müşavirlik Hizmeti
10'un Üstünde Müşavirlik Hizmeti
250'nin Üstünde Dev Proje
%100 Müşteri Memnuniyeti